Lubię 2Nie lubię 0
Odsłon: 1125
Komentarzy: 0

 

Na stronie BIPu pojawiło się obwieszczenie

Burmistrza Międzyzdrojów o wydaniu w dniu 06 grudnia 2019 r. decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, znak: SGK.6220.1.2018.AC.21, dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "na budowie pola kempingowego czterogwiazdkowego na działce 1 (część) i 2/1 (część) obręb 16 gmina Międzyzdroje województwo Zachodniopomorskie"

LINK do obwieszczenia - KLIKNIJ

Na wniosek prywatnej osoby została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach(treść dostępna w urzędzie). Sama decyzja na dzień dzisiejszy jest bez znaczenia ponieważ grunty są własnością gminy. Przynajmniej na dzień dzisiejszy. Trudno powiedzieć czy gmina wydzierżawi wspomniane tereny czy też sprzeda. Niemniej jednak bez względu na to co tam miałoby powstać to ze zdjęcia satelitarnego wynika, że niemal cały ów obszar jest... zalesiony.

Przy czym obie działki (orientacyjne zaznaczenie kolorem żółtym) zajmują obszar o łącznej powierzchni mniej więcej... 20.000 m2

 

PS Po uzyskaniu odpowiedzi rzecznik urzędu miasta zamieszczę więcej szczególów

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się