Lubię 0Nie lubię 1
Odsłon: 882
Komentarzy: 0

 

Niedawno została otwarta trzecia stacja paliwowa(MOYA) w Międzyzdrojach przy ulicy Nowomyśliwskiej. Okazuje się że prawdopodobnie po sąsiedzku powstanie... 4 stacja.

Z końcem 2018 roku starosta wydał pozytywną decyzję na budowę stacji paliw z myjnia ręczną wraz z niezbędną infrastruktura techniczną (stacja paliw z pawilonem handlowym, wiatą, myjnią ręczną, pylonem cenowym i reklamowym, zbiornikami podziemnymi: paliwowymi, LP i Adblue, śmietnikiem, zbiornikiem na nieczystości, stanowiskiem odkurzacza, miejscami postojowymi oraz instalacjami zewnętrznymi)

Pozwolenie dotyczy działki nr 501 (obręb 0019) czyli... prawie na przeciwko nowej stacji MOYA. Nie wiadomo jedynie czy inwestor zaryzykuje na dzień dzisiejszy. Tym bardziej, że konkurencja(MOYA) dysponuje największą powierzchnią gruntu wśród konkurencji co umożliwia potencjalnie zapewnienie najbogatszej oferty klientom.


 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się