Lubię 0Nie lubię 0
Odsłon: 335
Komentarzy: 0

 

Na mapie zaznaczone są 3 punkty w okolicy ronda w Międzyzdrojach obrazujące lokalizacje prawdopodobnych nowych inwestycji. Wszystkie 3 potencalne przedsięwzięcia niemal sąsiadują ze sobą.

  • Pierwsza potencjalna inwestycja dotyczy miejsca gdzie obecnie jest sezonowy parking samochodowy. O pozwolenie budowlane stara się firma PB CIROKO SP. Z.O.O. Decyzja jest w trakcie rozpatrywania i obejmuje budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym. Wniosek o pozwolenie budowlane złożony został w październiku 2019 roku.
  • Po sąsiedzku być może powstanie nowy budynek o kubaturze około 20000 m3 w ramach kompleksu POLINO. Decyzja budowlana została wydana w styczniu 2018r gdzie okres wazności takiego dokumentu wynosi 3 lata.
  • Z kolei po drugie stronie ronda spółka gminna MTBS SP. Z.O.O. projketuje kolejną zabudowę w miejscu starych budynków

 

I teraz ciekawostka. Kolorem niebieskim zaznaczyłym nieco większy teren niż działki POLINO czy CIROKO. Sytuacja wygląda tak, że gdyby tych kilku właścicieli się dogadało to możnaby tam zrealizować znacznie ciekawszy projekt/kompleks o złożonej funkcjonalności i jednolitej architekturze. Gdzie każda ze stron prawdopodobnie zyskałaby na zintegrowaniu całego obszaru. Pod zastanowienie...

PS Inwestycje mają charakter prawdopodobny a to czy powstaną to już inna kwestia

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się