Lubię 0Nie lubię 0
Odsłon: 309
Komentarzy: 0

 

 

Czwartego lutego 2020 roku ogłoszono wyniki 3 przetargu na modernizację oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach. Polski holding który brał udział w I i II przetargu wycofał się tym razem. Z kolei hiszpańska spółka po raz drugi wzięła udział w przetargu. Niestety ponownie zaoferowała astronomiczną kwotę w wysokości 94 768 433,47 zł

I tu się pojawia ciekawostka... Otóż ZWIK z mocy prawa jest zobligowany do stworzenia aktualnego(bieżący cennik) kosztorysu inwestorskiego organizując przetarg. Szczegóły tego kosztorysu są objętę tajemnicą handlową ale... w dokumentacji przetargowej(patrz niżej) "zamawiający" czyli ZWIK podał kwotę jaką chce przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jest to kwota 52 905 970,13 zł brutto. Jest to również kwota, która prawdopodobnie bazuje na kosztorysie inwestorskim... Mądremu dość... :)

 

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się