Lubię 4Nie lubię 0
Odsłon: 1449
Komentarzy: 2

 

AKTUALIZACJA ARTYKUŁU 2020-07-013 (poniższa koncepcja druku mapy ze względu na niskie zaiteresowanie została anulowana. W ciągu kilku dni powstanie nowy projekt bardziej dopasowany do mozliwości i potrzeb)


Powstała nowa MAPA Międzyzdrojów! Chyba po raz pierwszy powstała artystyczna mapa miasta gdzie zbędne informacje ograniczone są do minimum a najciekawsze rzeczy są uwypuklone. Projekt powstał przy znaczącym współudziale lokalnej artystki. Poniżej kilka istotnych faktów o przedsięwzięciu.

REKLAMA -  Przedsięwzięcie ma charakter komercyjny. Mapa zostanie wydrukowana w formie ulotki w ilości 10.000 sztuk i będzie dystrybuowana na terenie Międzyzdrojów. Ilość reklam ograniczona - patrz rysunki poniżej

WYBÓR MIEJSCA REKLAMY NA MAPIE - wszyskie reklamy są zgrupowane w kategorie. Patrz rysunki. Wybór konkretnego miejsca w ramach danej kategorii będzie uzależniony od kolejności wpłat na konto.

FORMAT - Ulotka z mapą jest formatu A3 i będzie składana do formatu A6.

TREŚĆ – Na pierwszej stronie będzie artystyczna mapa Międzyzdrojów z głównymi atrakcjami Międzyzdrojów. Z kolei na drugiej stronie ulotki będą przedstawione w interesujący sposób firmy/podmioty wg kilku kategorii: a) Jedzenie b) Wynajem c) Nieruchomości d) Komunikacja e) Rozrywka f) Inne

KOREKTY - Grafika stworzona jest elektronicznie. Innymi słowy jest możliwość wprowadzenia korekt na niej. Wszelkie rzeczy mogę usuwać/dodawać/skalować/przekształcać etc.  Do 10-07-2020 będą wprowadzane jeszcze drobne korekty na ulotce.

KTO MOŻE BYĆ NA ULOTCE? – Każdy kto ma chęć aczkolwiek liczba miejsc jest ograniczona. Ulotka składa się z "pierwszej" oraz "drugiej" strony. Niemniej jednak po rozmowach z klientami zdecydowałem, że główna grafika czyli mapa z elementami artystycznymi będzie po obu stronach ulotki. Innymi słowy obie strony będą "główne". Różnica polega na tym, że reklamy zostały pogrupowane. Ponadto na "pierwszej" stronie graficznie występują głównie elementy architektury. Natomiast na drugiej jest fauna i flora jako dodatek.

a) GRUPA PIERWSZA -(na "pierwszej" stronie): tu będą reklamy:

- głównych atrakcji np oceanarium/park miniatur etc

- inwestycji deweloperskich

b) GRUPA DRUGA -(na "drugiej" stronie) - tu będą reklamy:

- restauracji/jadłodalni etc

- obiektów wynajmujących kwatery/apartamenty/pokoje etc

- środków komunikacji np taksówek ( taksówki będą w formie listy również wymienione na pierwszej stronie)

- inne

GRAFIKA / STYL - PIERWSZA STRONA - graficznie oprócz samego tła będzie tam przedstawiona głównie architektura Międzyzdrojów

GRAFIKA / STYL - DRUGA STRONA - tutaj oprócz tła pojawi się głównie fauna i flora Międzyzdrojów

DYSTRYBUCJA – będzie prowadzona w oparciu o podmioty, które zamówiły reklamy. Ponadto mapa będzie rozniesiona po mieście w newralgicznych miejscach.

CIEKAWOSTKA1 - Na mapie udało się ująć wszystkie ulice, które dodatkowo wymienione są alfabetycznie. Co powinno być ułatwieniem dla turystów.

CIEKAWOSTKA2 - Mapa/ulotka została pomyślana w ten sposób aby była przede wszystkim funkcjonalna. Oprócz tego ma wartość artystyczną dlatego będzie fajnym upominkiem dla turystów.

CIEKAWOSTKA3 - mapa jest bardzo czytelna w formacie A3. Ponadto nie ma na niej drugorzędnych informacji.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY 😊 –  Wszelkie pytania/prośby proszę kierować głównie na email. Projekt jest otwarty dla wszystkich.

WSZELKIE POMYSŁY NA ULEPSZENIE MAPY - mile widziane :). PS załączone zdjęcia nie przedstawiają wersji ostatecznej

 

 

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 660235998

Pozdrawiam
Rafał Żołędziewski

 

Poniżej przykładowe rysunki.