Lubię 0Nie lubię 0
Odsłon: 398
Komentarzy: 0

 

 

"Szanowni Państwo

Czwartek 13 lutego jest ostatnim dniem mojej pracy w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach. Przez ostatnie kilka lat, najpierw jako pracownik Referatu Promocji a w ostatnim roku jako rzecznik prasowy przesyłałam za Państwa pośrednictwem informacje dla mieszkańców i turystów, odpowiadałam na przesyłane zapytania. Zawsze przyświecała mi myśl, aby to co wysyłałam  było przygotowane rzetelnie i klarownie.

          Chcę wszystkim Państwu serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę. Nie żegnam się, bo świat jest mały i pewnie jeszcze nie raz się spotkamy….

Życzę zawodowych sukcesów i dystansu do codzienności, a w życiu osobistym wszelkiej pomyślności.

Joanna Ścigała
Rzecznik Prasowy
Urząd Miejski
ul. Książąt Pomorskich 5
72-500 Międzyzdroje
Tel. 603 460 055 lub 91 32 75 659"
 


Dodam jedynie ciekawostkę, o której mało kto wie że ogromna ilość artykułów pojawiających się na lokalnych portalach jest autorstwa... p. Joanny Ścigały. Teraz to chyba połowa lokalnych stron informacyjnych straci rację bytu :)

Dziękuję za współpracę ze swojej strony i życzę powodzenia w nowej pracy.

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się