Lubię 2Nie lubię 0
Odsłon: 1485
Komentarzy: 1

 

Rozpoczęła się budowa Parku Handlowego przy wiadukcie (wjazd do Międzyzdrojów). Obecnie trwają prace przygotowawcze pod palowanie terenu. Jak się okazuje oprócz Parku Handlowego po sąsiedzku powstaną prawdopodobnie jeszcze dwie inwestycje. W tym stacja benzynowa oraz.... duży sklep budowlany.

Czwarta stacja benzynowa, o której pisałem wcześniej(KLIKNIJ TUTAJ) powstanie na przeciwko stacji MOYA.

Z kolei nową informacją aczkolwiek pochodzącą tylko z jednego źródła jest fakt, że na wjeździe do Międzyzdrojów powstanie również.... duży sklep budowlany. Prawdopodobnie będzie to supermarket wchodzący w skład grupy ADEO, do której należą takie firmy jak BRICOMAN lub LEROY MERLIN. Jeśli te zamierzenia zostaną zrealizowane to wszystkie sklepy w okolicy( Wolin, Międyzdroje, Świnoujście, Łunowo) bardzo mocno to odczują. Lokalny sklep w Międzyzdrojach PSB DOM-BUD zyska bardzo poważną konkurencję.

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze (1)

  • Gość

    89.174.73.xxx / 04.07.2020 20:29

    Czy nie lepiej było podzielić na mniejsze działki i sprzedać?

    zgłoś 0

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się