Lubię 5Nie lubię 4
Odsłon: 2093
Komentarzy: 1

 

Spółka Nowe Centrum ogłosiła 23 listopada(data ogłoszenia w załączniku) przetarg na dzierżawę ratusza miejskiego. Przetarg ma odbyć się 14 grudnia. Z kolei wadium należy wpłacić do 13 grudnia.

W ogłoszeniu jest inormacja o wydzierżawieniu całego budynku. Wyjątek stanowi kilka pomieszczeń dla siedziby spółki Nowe Centrum. Oprócz tego jest umowa między biblioteką a spółką NC, która zostanie przeniesiona na nowy podmiot.

Natomiast nie znalazłem informacji o mającym się tam przenieść... Urzędzie Miejskim. Niemniej jednak jest mało prawdopodobne aby administracja zmieniła plany co do przeprowadzki. Stąd pytanie, ile Urząd Miejski będzie płacił... prywatnej spółce za wynajem pomieszczeń?

Niepokoi również fakt, że biblioteka ma umowę na 10 lat czyli do 2031 roku. Natomiast nowy podmiot będzie zarządzał budynkiem do 2036 roku.

 

SZCZEGÓŁY PRZETARGU NA STRONIE SPÓŁKI - KLIKNIJ

 

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze (1)

  • Gość

    37.248.170..xxx / 15.01.2022 23:26

    Że sprzedaży gruntów miał być sfinansowany ratusz pod klucz z wyposażeniem. Teraz dzierżawa lokali, a pomieszczenia o mniejszej powierzchni? Spółka 100%udzial gminy.
    Na jednym z portali pojawia się kwota 350 tys???

    zgłoś 0

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się