Lubię 1Nie lubię 0
Odsłon: 1274
Komentarzy: 0

 

Stworzyłem System Powiadomień o Awariach (w skrócie SPA-ROD) dla uzytkowników działek ROD Bursztyn w Międzyzdrojach. 

1) Co to jest i do czego to służy?

  • Otóż zdarza się, że wykonuję prace na terenie ROD Bursztyn. Często są to sytuacje awaryjne i wówczas pojawia się nagła potrzeba zamknięcia wody na alejkę lub na cały sektor( w najgorszym razie na dwa sektory). W większości przypadków nie ma możliwości poinformowania wszystkich. Stąd też stworzyłem system(SPA-ROD), który pozwoli na wysłanie informacji do osób, które będą chciały otrzymać telefoniczne powiadomienia o awariach/ planowanych wyłączeniach wody / dniach i godzinach wyłączenia i włączenia wody.
  • system(SPA-ROD) jest nieformalny i taki pozostanie
  • system oparty jest o aplikację na telefon DISCORD, na której stworzony został serwer/miejsce.
  • Aplikacja jest darmowa.
  • Aplikację można pobrać z sklepu GOOGLE PLAY lub IPHONE STORE
  • Ustawienia powiadomień można dowolnie modyfikować w aplikacji
  • system jest przeznaczony tylko do użytkowników działek ROD Bursztyn

 

2) Drugim powodem stworzenia systemu SPA-ROD jest potrzeba minimalizacji kosztów minikoparki, którą często wykorzystuje się na terenie działek. Przeważnie taki sprzet potrzeba wynająć tylko na 1 godzinę lub 2. Natomiast koszty są najniższe przy wynajęciu koparki na cały dzień. Co również jest wygodniejsze dla operatora koparki. Dlatego część takich prac można wspólnie planować i każda ze stron powinna być zadowolona.

 

3) Dostęp do serwera daję wyłącznie użytkownikom działek ROD Bursztyn w Międzyzdrojach. KOD AKTYWACYJNY można uzyskać SMSem (tel 660235998)

 

 

 

 

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0 / 500 Ograniczenie ilości znaków
Twoja wiadomość powinna zawierać od 10-500 znaków
Komentarze osób zalogowanych przechodzą automatycznie Przed opublikowaniem komentarza proszę zapoznać się z regulaminem.

Komentarze

  • Brak komentarzy

2018© wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@miedzyzdrojanin.pl

Co nie jest zabronione jest dozwolone. Oczywiście w ramach obowiązującego prawa Rzeczpospolitej Polskiej i dobrze rozumianej kultury. Szczegółowy regulamin zostanie dodany w najbliższym czasie.

Zgadzam się